Środa, 10 czerwca 2020 roku

Akty nominacji wręczone. Nowe szefowe ZSR w Grabonogu i ZSS w Brzeziu

Agnieszka Sadzka zarządzać będzie Zespołem Szkół Rolniczych w Grabonogu,  Izabela Paszkowiak natomiast Zespołem Szkół Specjalnych w Brzeziu. Obie panie rozpoczną pracę od 1 września br. 10 czerwca w Starostwie Powiatowym w Gostyniu odbyło się spotkanie z nowo wybranymi dyrektorami. Gratulacje złożył i akt nominacji przekazał im Starosta Gostyński Robert Marcinkowski oraz Wicestarosta Gostyński Janusz Sikora.

Przypomnijmy, konkurs na dyrektora Zespołu Szkół Rolniczych w Grabonogu oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Brzeziu odbył się w marcu. Komisja konkursowa zarekomendowała na stanowiska Agnieszkę Sadzką, dotychczasową kierownik internatu w ZSR w Grabonogu oraz Izabelę Paszkowiak – nauczyciela ZSS w Brzeziu.  Wybór ten zaakceptował również Zarząd Powiatu Gostyńskiego. Nowe panie dyrektor zastąpią udające się na emeryturę Bożenę Ryczkowską oraz Małgorzatę Wikę – Konieczną.