Piątek, 01 marca 2019 roku

Bal karnawałowy w Chumiętkach

W dniu 20 lutego br. w Domu Pomocy Społecznej w Chumiętkach odbył się Bal Karnawałowy. W imprezie, prócz gospodarzy, udział wzięli przedstawiciele zaprzyjaźnionych organizacji grupujących emerytów i rencistów: Polski Związek Emerytów i Rencistów z Krobi, Koło Rencistów i Emerytów z Pudliszek, Zespół śpiewaczy „Jawor” z Pogorzeli oraz Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Chumiętkach. Zabawę rozpoczął  „Telewizyjny Koncert Życzeń” prowadzony oczywiście przez Panie Krystynę Loskę i Edytę Wojtczak. Nie zabrakło również wspólnych tańców oraz poczęstunku w postaci ciasta oraz ciepłej kolacji. Zabawę urozmaicały konkurencje „koło fortuny”, taniec z balonami”, a także wspólne śpiewanie piosenek biesiadnych.

Atmosfera imprezy, dzięki wspólnej, wesołej zabawie nastroiła wszystkich niezwykle pozytywnie. Już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania.

Opracowanie: Dom Pomocy Społecznej w Chumiętkach