Wtorek, 12 marca 2019 roku

Bilardowy sukces świetlicy w Pogorzeli

11.03.2019 r. w Starostwie Powiatowym w Gostyniu odbyło się spotkanie zwycięzców Wielkopolskiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej. Laureaci to podopieczni Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Pogorzeli z miejscem prowadzenia działalności w Pogorzeli i Krobi.

W czasie rozgrywek bilardowych, które odbyły się pod koniec ubiegłego roku i z początkiem nowego, II miejsce zajęła Weronika Tuszyńska. Na podium stanęli także: Wiktoria Słomińska, reprezentantka świetlicy w Pogorzeli (III miejsce), a Sylwia Ciesielska, Sebastian Ciesielski i Paweł Króliczak ze świetlicy w Krobi uplasowali się na III miejscu.

Opracowanie: MŚŚ w Pogorzeli