Środa, 24 czerwca 2020 roku

Biznes na próbę – spotkanie nt. działalności nierejestrowej

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na spotkanie dotyczące działalności nierejestrowej. Jest ono przeznaczone dla osób, które prowadzą drobną działalność zarobkową i uzyskują przychód do 1300 zł miesięcznie.

Na spotkaniu będzie można się dowiedzieć jakie są zasady prowadzenia działalności nierejestrowej, narzędzia przydatne do prowadzenia uproszczonej księgowości przy działalności nierejestrowej, jak działalność nierejestrową rozliczyć w PIT oraz jakie są różnice pomiędzy działalnością gospodarczą a działalnością nierejestrową. Uczestnicy spotkania otrzymają proste narzędzia do prowadzenia uproszczonej księgowości.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 30 czerwca 2020 r między godziną 17.00 a 18.00 w  Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego (ul. 1 Maja 13/3 63-800 Gostyń) lub on-line, jeśli liczba zainteresowanych spotkaniem przekroczy możliwości zorganizowania go w bezpieczny sposób.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Obowiązuje jednak wcześniejsza rezerwacja miejsc poprzez formularz dostępny TUTAJ lub telefoniczna 537 007 087

Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego