Środa, 24 czerwca 2020 roku

Biznes na starcie – niezbędnik młodego przedsiębiorcy

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na spotkanie dotyczące rozpoczynania działalności gospodarczej. Jest ono skierowane do osób, które chcą otworzyć swoją działalność gospodarczą. Podczas spotkania zainteresowani dowiedzą się,  jak można zdobyć finansowanie na start, zarówno ze środków zwrotnych (pożyczki preferencyjne) jak i bezzwrotnych (dotacje), jak wygląda proces rejestracji działalności gospodarczej oraz jakie obowiązku ma młody predsiębirca wobec Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Wydarzenie odbędzie się we wtorek 7 lipca 2020 r. między godziną 17.00 a 18.00. w  Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego (ul. 1 Maja 13/3 63-800 Gostyń) lub on-line na wideoczacie, jeśli liczba zainteresowanych przekroczy możliwości zorganizowania go w bezpieczny sposób.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wymaga jednak wcześniejszej rejestracji. Za pomocą formularza dostępnego tutaj: https://forms.gle/TbnwSew1Tf6BcuMT7 lub telefonicznie 537 007 087.

Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego