Czwartek, 06 lutego 2020 roku

Czwartek z Prawem – bezpłatne doradztwo prawne dla przedsiębiorców

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza przedsiębiorców z terenu powiatu do skorzystania z projektu doradztwa prawnego dla przedsiębiorców. Ze spotkania z prawnikami mogą skorzystać również osoby, które dopiero zamierzają założyć działalność gospodarczą, a ich pytanie dotyczy prawa gospodarczego.

W ramach programu będzie można skorzystać z bezpłatnego doradztwa prawnego w zakresie:

- prawa gospodarczego,

- prawa spółek,

- prawa pracy,

- sukcesji ,

- umów handlowych,

- dochodzenia należności,

- prawa autorskiego i własności intelektualnej.

Doradztwo nie obejmuje przygotowania projektów umów, pism procesowych oraz innych dokumentów.

Aby skorzystać z bezpłatnego doradztwa należy zostawić swoje dane w formularzu: http://bit.ly/prawoSWPPG, lub skontaktować się telefonicznie z biurem Stowarzyszenia pod numerem telefonu 537 007 087.

Nasi doradcy:

Mecenas Przemysław Pawlicki – absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie uzyskał tytuł magistra prawa oraz absolwent Uniwersytetu Europejskiego „Viadrina” we Frankfurcie nad Odrą, który ukończył z tytułem Bachelor of German and Polish Law. W 2007 roku rozpoczął aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu, w 2011 roku zdał egzamin radcowski i został wpisany w listę radców prawnych, prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu pod nr Pz-Ls-2992. Specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym i gospodarczym. Posiada bogate doświadczenie w prawie procesowym, rodzinnym i administracyjnym. Zna biegle język niemiecki.

Mecenas Leszek Rozwora – absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Szczecińskim, gdzie uzyskał tytuł magistra prawa oraz absolwent Studiów Podyplomowych w zakresie Gospodarki Nieruchomościami na Wydziale Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu w specjalizacji szacowanie nieruchomości. W latach 2010 – 2014 odbył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu i w 2014 roku został wpisany na listę radców prawnych. Prowadzi własną kancelarię prawną od 2007 roku.

W 2020 spotkania z prawnikami odbywać się będą w czwartki w godzinach 13:00 – 15:00.

Najbliższe spotkania:

13 luty – mecenas Przemysław Pawlicki