Piątek, 02 grudnia 2022 roku

Darmowe szkolenie dla NGO i grup nieformalnych

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych i nie tylko na szkolenie pn. „Zadanie publiczne - oferta, realizacja i sprawozdanie”, które odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Gostyniu.

Uczestnicy poznają budowę wzoru oferty, zasady jej wypełniania, zasady pisania projektów i ubiegania się o środki w konkursach ogłaszanych przez samorząd.

Kiedy?                  14.12.2022 r.

O której?              godz. 16.00-20.00

Gdzie?                  Sala posiedzeń Starostwa Powiatowego w Gostyniu (ul. Wrocławska 256) – 1 piętro

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (plik do pobrania), a następnie przesłać go na adres wop@powiat.gostyn.pl do dnia 12 grudnia 2022 r.

Formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej:

/web/uploads/ckeditor/files/formularz-zgloszeniowy-%202022.doc

Program szkolenia dostępny poniżej:

/web/uploads/ckeditor/files/Program%20szkolenia%20-oferta%20i%20sprawozdanie%20Gosty%C5%84.docx