Aktualności

Fakty powiatowe facebook Youtube
Piątek, 11 stycznia 2019 roku

Domy dziecka w Bodzewie otrzymał auto

Koniec roku obfitował w prezenty. Domy Dziecka w Bodzewie otrzymały auto marki Ford Transit, które wcześniej służyło podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Zimnowodzie


Koniec roku obfitował w prezenty. Domy Dziecka w Bodzewie otrzymały  auto marki Ford Transit, które wcześniej służyło podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Zimnowodzie.  Uroczyste przekazanie auta miało miejsce 19 grudnia  w Bodzewie. Wzięli w nim udział: Wicestarosta Gostyński Janusz Sikora, Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Zimnowodzie Grażyna Wira wraz z podopiecznymi, Dyrektor Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo Wychowawczych w Bodzewie Karolina Dolata, Radny Powiatu Gostyńskiego Antoni Kuś oraz pracownicy i wychowankowie placówek w Bodzewie  i Gostyniu. Na ręce dyrektora bodzewskich placówek zostały przekazane kluczyki do  9-cioosobowego Forda Transita. Wychowankowie jak i wychowawcy  nie kryli zadowolenia z podarunku, który otrzymali od władz powiatu.

- Ten samochód był nam bardzo potrzebny. Placówka ma na wyposażeniu dwudziestoletnie Volkswageny T4, które są już w pełni wysłużone. Bodzewską flotę zasilił zatem nowy transit.  Jest duży, dobrze wyposażony i bezpieczny,  wierzymy, że świetnie będzie spełniał swoją rolę w codzienny użytkowaniu. Pracownicy jak i wychowankowie placówki cieszą się z nowego nabytku, który ma ułatwić im życie i  pracę – mówi Dyrektor Karolina Dolata. I dodaje: - Pozyskanie nowego auta jest dla nas dużym wsparciem, w związku z tym chcielibyśmy serdecznie  podziękować zarządowi powiatu oraz dyrekcji Domu Pomocy Społecznej za okazane serce. Cieszymy się, że i w tym roku święty Mikołaj o nas nie zapomniał.


Opracowanie: Dom dziecka w Bodzewie


Strona powiat.gostyn.pl
korzysta z plików cookies