Aktualności

Fakty powiatowe facebook Youtube
Poniedziałek, 09 kwietnia 2018 roku

Drzwi Otwarte w ZSOiZ w Krobi

8 kwietnia 2018 roku – w niedzielny poranek – otwarte zostały bramy i drzwi Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi.


8 kwietnia 2018 roku – w niedzielny poranek – otwarte zostały bramy i drzwi Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi. To tego właśnie dnia uczniowie i nauczyciele zaprosili po raz kolejny w swoje progi gimnazjalistów i ich rodziców, aby mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły na rok 2018/2019. Przybyli goście mogli porozmawiać z uczniami i nauczycielami, poznać zasady rekrutacji oraz – co najważniejsze – zwiedzić pod opieką starszych koleżanek i kolegów wszystkie klasy i klasopracownie, halę sportową i aulę szkolną.

Oprócz tego na gości czekały także inne, równie ciekawe atrakcje, przygotowane przez społeczność ZSOiZ w Krobi. Wszyscy, a szczególnie ci zainteresowani klasą wojskową, mogli spróbować swoich sił na strzelnicy. W  pracowni gastronomicznej ucztę dla ciała przygotowały klasy technikum żywienia. Specjałem dnia była galaretka z soku z buraka i czerwonego wina z musem na bazie serka mascarpone, którą można było się delektować przy atrakcyjnie przystrojonych na tę okazję stołach. Narzędzia i wytwory swojej pracy zaprezentowali przedstawiciele technikum budownictwa. Eksperymenty chemiczne wykonywali w laboratorium licealiści - uczęszczający na  zajęcia  z  chemii w zakresie rozszerzonym- pod czujnym okiem pani Iwony Piechockiej. Ciekawą ofertę – propozycję zawodu na dziś i  jutro – przedstawili ci, którzy zachęcali do zasilenia szeregów technikum ekonomicznego, handlowego i usług fryzjerskich. Po zakończeniu tego niezwykłego spaceru  można było wypić kawę i zjeść pyszne ciacho w szkolnej auli.


Opracowanie: ZSOiZ w Krobi


Strona powiat.gostyn.pl
korzysta z plików cookies