Piątek, 20 lipca 2018 roku

Gola w remoncie. Będzie zmiana organizacji ruchu

Ruszają prace związane z przebudową drogi powiatowej w miejscowości Gola. Prace prowadzone będą od skrzyżowania z drogą krajową nr 12 aż do skrzyżowania przy sali wiejskiej w Goli. W tym czasie kierowcy muszą liczyć się z czasowymi utrudnieniami.

W pierwszej kolejności wykonywane zostaną prace w zakresie kanalizacji deszczowej, wymiany krawężników i obrzeży oraz przebudowy nawierzchni jezdni i chodników na długości 460 m. Roboty będą prowadzone etapowo przy częściowym i całkowitym wyłączeniu jezdni. Ruch odbywać się będzie zgodnie z opracowanym projektem  zmiany  organizacji. Utrudnienia związane z przebudową drogi potrwają do końca października.

Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do pojawiającego się oznakowania. Wykonawcą robót jest INFRAKOM KOŚCIAN Sp. z o. o. Sp.k z Kościana