Poniedziałek, 06 sierpnia 2018 roku

Grand Prix II Edycji Turnieju Małej Ligi Dzikich Drużyn Grabonóg 2018 dobiega końca

2 sierpnia br. o godz. 16:00 na boisku wielofunkcyjnym w Zespole Szkół Rolniczych w Grabonogu, odbył się trzeci z czterech zaplanowanych turniejów II Edycji Małej Ligi Dzikich Drużyn w piłkę nożnąpod hasłem: „Bezpieczne wakacje”*Grabonóg 2018* zorganizowane dla dziewcząti chłopców w wieku gimnazjalnym i młodszych.

Organizatorami wakacyjnejligi dla dzieci są Zbigniew Klimański  nauczyciel z Zespołu Szkół Rolniczych w Grabonogu oraz Rafał Nowak.Turniej wspiera Urząd Gminy Piaski.

W przedostatnim turnieju ponownie wzięło udział5 zespołówz gminy Piaski: „RED BULL” FC Piaski, „FC”  Bodzewo, „HURAGAN” Godurowo, „GRABO TEAM”  Grabonóg oraz „BODZEWIANKA” Bodzewo.

Kolejność końcowapo II  turniejach: I miejsce zajął „RED BULL”FC Piaski, II miejsce „HURAGAN” Godurowo, III miejsce „GRABO TEAM” Grabonóg, IV miejsce „BODZEWIANKA” Bodzewo natomiast V miejsce „FC”  Bodzewo.