Poniedziałek, 04 lutego 2019 roku

Hej Unia, hej Unia!

30 stycznia br. Zespół Szkół Rolniczych w Grabonogu odwiedzili zawodnicy żużlowego klubu Unia Leszno. Sportowców zaproszono w ramach akcji "Złap byczą formę!" prowadzonej przez klub żużlowy.

Po krótkiej prezentacji dotyczącej historii i osiągnięć zespołu, nastąpiła krótka prezentacja poszczególnych zawodników. Żużlowcy odpowiadali też na nurtujące młodzież pytania, nie tylko te dotyczące tajników czarnego sportu. Była okazja do wspólnych fotografii ze sportowcami. Fani czarnego sportu mogli też "przymierzyć" się do motocykla, który także pojawił się w szkole.

Następnie goście przeszli do szkolnej sali gimnastycznej, w której zostali poddani próbie na tzw. policyjnym torze przeszkód. Na koniec rozegrany został mecz piłki siatkowej” ZSR Grabonóg – Unia Leszno.

Opracowanie: ZSR w Grabonogu