Czwartek, 23 czerwca 2022 roku

Igrzyska Przedszkolaków – turniej dla najmłodszych w Gostyniu

10.06.2022 r. na kompleksie sportowym przy ul. Słowackiego w Gostyniu odbyły się Igrzyska Przedszkolaków zorganizowane przez Fundację Piotra Reissa we współpracy z Powiatem Gostyńskim. W zmaganiach sportowych wzięło udział blisko 130 przedszkolaków.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, mnóstwo uśmiechów i wspaniałej zabawy.

Turniej został przeprowadzony w 2 turach. Pierwsza z nich rozpoczęła się o godz. 9:30 i wzięły w niej udział dzieci z Przedszkola Niepublicznego „Zielona Zatoka” w Gostyniu oraz 2 grupy z Przedszkola Miejskiego nr 4. O godz. 11:00 rozpoczęły się rozgrywki drugiej tury pomiędzy dziećmi z Przedszkola Samorządowego z Oddziałami Integracyjnymi w Piaskach, Przedszkola Niepublicznego „Bajka” w Gostyniu oraz Przedszkola Miejskiego nr 1 w Gostyniu. Na koniec turnieju wszyscy uczestnicy otrzymali medale, drobne upominki i poczęstunek.

Dyrekcji wszystkich przedszkoli, opiekunom i zawodnikom gratulujemy i dziękujemy.

Zadanie współfinansowane ze środków Powiatu Gostyńskiego.

Opracowanie: Akademia Piłkarska Reissa