Środa, 01 maja 2019 roku

II Bieg im. senatora Stanisława Karłowskiego

Sołectwo Szelejewa Pierwszego oraz Fundacja Fabryka Pomysłów zapraszają na II Bieg im. senatora Stanisława Karłowskiego, który odbędzie się 1 maja 2019 r. o godz. 10.00 w Szelejewie Pierwszym.

Celem biegu jest przybliżenie uczestnikom postaci senatora Stanisława Karłowskiego – działacza społecznego, ziemianina, finansisty i propagatora zdrowej żywności; popularyzacja biegania jako najprostszej formy aktywności fizycznej; propagowanie zdrowego, wolnego od nałogów, stylu życia wśród lokalnej społeczności, a także promocję Szelejewa Pierwszego i gminy Piaski.

Uczestnicy mają do wyboru kilkanaście dystansów: Mały bieg na dystansie 0,45 km dla dzieci od 0 do 6 lat (rocznik 2013 i młodsi); Duży bieg – 0,8 km dla zawodników od 7 do 12 lat (roczniki 2007 – 2012); Bieg senatorski o długości 4,6 km dla uczestników powyżej 13 roku życia (rocznik 2005 i starsi, jednak możliwy jest start osoby poniżej 13 roku życia wraz z opiekunem i po wyrażeniu pisemnej zgody).

Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane są w dniach 5 – 29 kwietnia 2019 r. poprzez formularz zamieszczony na stronie www.piaski-wlkp.pl/biegkarlowskiego. Po tym terminie, jeżeli limit uczestników nie zostanie wyczerpany, można zgłosić się w dniu biegu w sekretariacie zawodów (między godzinami 8.00 – 9.45). Numery startowe wydawane będą w biurze zawodów (Szelejewo Pierwsze – przy Remizie strażackiej) w dniu zawodów. Więcej informacji znajduje się na zamieszczonym plakacie.

Opracowanie: Urząd Gminy Piaski