Wtorek, 23 kwietnia 2019 roku

II Bieg os. Konstytucji 3 Maja

Rada Osiedla Konstytucji 3 maja oraz Ośrodek Rekreacji i Sportu w Gostyniu zapraszają na II Bieg os. Konstytucji 3 Maja, który odbędzie się w piątek 3 maja (start i meta – boisko sportowe przy – os. Konstytucji 3 Maja, ul.Górna w Gostyniu). Początek zawodów zaplanowano na godzinę 14.00.

Organizatorzy zamierzają w ten sposób uczcić obchody Święta Konstytucji 3 Maja oraz przyczynić się do promocji aktywności fizycznej, a szczególnie biegania oraz promocji Gostynia jako miasta przyjaznego dla sportu i rekreacji.

O godzinie 14.30 zostanie rozegrany bieg dla dzieci z rocznika 2012 i młodszych. Bieg główny na dystansie ok. 4 kmzaplanowano na godzinę 15.00. Mogą wziąć w nim udział dzieci urodzone w roku 2011 i starsze oraz dorośli.

Zapisów można dokonywać drogą elektroniczną pod adresem https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4779 do 1 maja 2019. Po tym terminie, jeżeli limit osób niezostanie wyczerpany, zgłoszenia przyjmowane będą w dniu biegu w biurze zawodówpomiędzy 12.00 a 14.30.Zapisyna bieg dzieci z rocznika 2012 i młodszych będą odbywać się w dniu biegu w biurze zawodów w godzinach 12:00 – 14:00. Przy zgłoszeniu wymagana jest obecność rodzica/opiekuna prawnego z dowodem tożsamości. Więcej informacji na załączonym plakacie.

Opracowanie: Ośrodek Rekreacji i Sportu w Gostyniu