Wtorek, 18 grudnia 2018 roku

II Gwiazdkowy Turniej Piłkarski

W minioną sobotę (15.12.2018 r.) blisko 150 dzieci z powiatu gostyńskiego wzięło udział w II Gwiazdkowym Turnieju Piłkarskim z Akademią Piłkarską Reissa. W turnieju udział brali najmłodsi piłkarze, a więc dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniowie klas pierwszych i drugich. Podczas organizowanych zawodów, nie wynik był najważniejszy, lecz przede wszystkim świetna zabawa, przyjazna atmosfera i radość na twarzach dzieci. Na turnieju nie zabrakło również GWIAZDORA, który obdarował dzieci czekoladowymi upominkami. Każdy z uczestników turnieju otrzymał także pamiątkowy medal oraz poczęstunek. W turnieju wzięły udział dzieci z Gostynia, Ponieca, Pogorzeli oraz Krobi.

Turniej realizowany był dzięki pozyskanejw 2018 roku dotacji na realizację zadań publicznych powiatu gostyńskiego.

Opracowanie: Klub Sportowy Akademia Piłkarska Reissa