Piątek, 05 lipca 2019 roku

Indywidualne konsultacje „Jak dzięki działaniu w Internecie zdobyć więcej klientów?”

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego oraz Google Internetowe Rewolucje zapraszają na bezpłatne, indywidualne konsultacje „Jak dzięki działaniu w internecie zdobyć więcej klientów?”, które odbędą się 24 lipca br. w godzinach 11.30 – 19.30 w siedzibie Stowarzyszenia (ul. 1 Maja 13/3, 63-800 Gostyń).

Konsultacje przeznaczone są dla osób, które dopiero rozpoczynają własny biznes oraz dla właścicieli firm. Ze wsparcia w projekcie można skorzystać niezależnie od poziomu wiedzy z zakresu marketingu internetowego oraz celów biznesowych.

Każdemu zainteresowanemu doradca poświęci 1 h., po nim zapewni wsparcie przez kolejne 2 miesiące. Konsultacje są bezpłatne i mają charakter indywidualny.

Podczas konsultacji zainteresowani otrzymają: bezpłatną analizę m.in: zawartości strony www, widoczności biznesu w wyszukiwarce Google, obecności w social media: Facebook, Instagram, wizytówka w Google Moja Firma; konkretne wskazówki odnośnie: poprawy optymalizacji strony, pozyskania większej liczby odwiedzających skutecznego docierania do odbiorców z lokalnego rynku, docieranie do użytkowników smartfonów, wychodzenia na rynki zagraniczne; indywidualny plan działania; wsparcie i kontakt telefoniczny z doradcą przez kolejne 2 miesiące.

Liczba miejsc jest ograniczona. Warunkiem uczestnictwa w konsultacjach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 22 lipca pod adresem: http://bit.ly/konsultacje_gir

W razie pytań można kontaktować się pod numerem telefonu 537 007 087 oraz kontakt@gospodarka.gostyn.pl

Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego