Czwartek, 22 października 2020 roku

Jak zdobyć do 250 000 zł dotacji na start pozarolniczego biznesu?

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego wraz z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zapraszają na webinar informacyjny:

Jak zdobyć do 250 000 zł bezzwrotnej dotacji na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich?

Czyli poddziałanie 6.2. PROW:

- zasady przyznawania pomocy,

- wymagane załączniki,

- procedury oceny wniosków,

- kryteria wyboru projektów,

- obowiązki beneficjenta po zakończeniu realizacji operacji i uzyskaniu refundacji.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej ARiMR: klik

Webinar informacyjny przeprowadzą prelegentki z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa: Barbara Orłowska oraz Ewa Nowak.

Webinar odbędzie się w czwartek, 29 października 2020 r. w godzinach: 11:00-12:00.

Uczestnictwo tylko na żywo!

Zainteresowane osoby zapraszamy do rejestracji: http://bit.ly/62arimr

Zarejestrowane osoby otrzymają dalsze instrukcje jak dołączyć do spotkania na podany w formularzu adres mailowy w dniu spotkania.

W razie pytań dotyczących webinaru jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 537 007 087.

Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego