Czwartek, 20 lutego 2020 roku

Mały ZUS plus – spotkanie informacyjne

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości wraz z Biurem Terenowym Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Gostyniu zapraszają na spotkanie informacyjne: Mały ZUS plus – Jak obniżyć swoje składki prowadząc małą firmę zgodnie z programem „mały ZUS plus”, który wszedł w życie 1 lutego 2020 roku.

Spotkanie z ekspertami z Biura Terenowego ZUS w Gostyniu odbędzie się w czwartek, 20 lutego 2020 r. o godzinie 11:00 w siedzibie SWPPG (ul.1 Maja 13/3, 63-800 Gostyń).

Aby zarezerwować miejsce na spotkaniu prosimy o skorzystania z formularza internetowego ( https://gospodarka.gostyn.pl/MalyZUSplus-spotkanieinformacyjne.html) lub telefonicznie: 537 007 087.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w pierwszej kolejności przyjmowane są zapisy osób z gmin stowarzyszonych.

Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego