Środa, 01 maja 2019 roku

Maskotkowy Festiwal Biegowy w Borku Wlkp.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Borku Wielkopolskim zaprasza całe rodziny 1 maja 2019 r. na Stadion Miejski w Borku Wlkp. oraz do Parku im. A. Mickiewicza, gdzie odbędzie się Maskotkowy Festiwal Biegowy, czyli Borek Wlkp. biega po raz VIII.

Impreza rozpocznie się o godzinie 14.00 pokazem tańca sekcji M-GOK oraz rozgrzewką z maskotkami. Następnie zostaną przeprowadzone biegi w kategoriach dziecięcych i OPEN. Po zawodach organizatorzy przygotowali dla uczestników szereg atrakcji m.in.: interaktywny koncert Stwora Głodomora oraz występ kabaretowy o godzinie 18.00. Zgromadzoną publiczność bawić będą Grzegorz Halama oraz kabaret „Weźrzesz”.

Organizatorzy zachęcają uczestników do zabrania ulubionej pluszowej maskotki. Pakiety sportowe będą wydawane w dniu biegu od godziny 12.00 na Orliku. Zapisów można dokonywać na stronie http://borekbiega.borekwlkp.pl/. Więcej informacji na plakacie.

Opracowanie: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Borku Wielkopolskim