Poniedziałek, 14 czerwca 2021 roku

Mistrz kulinarny poszukiwany! Gotuj na bazie Dobrych Smaków Powiatu

Lubisz gotować? Eksperymentować i wymyślać nowe przepisy kulinarne? Sięgnij po produkty z tytułem: „Dobre Smaki Powiatu”, stwórz na ich bazie niezapomniane danie i  weź udział w konkursie na najlepszy przepis kulinarny. Najlepsi otrzymają nagrody w wysokości 500, 300 i 200 zł. Zwycięzców, których poznamy podczas dożynek powiatowych na Świętej Górze, wybiorą w głosowaniu czytelnicy „Życia Gostynia”.

Konkurs przeznaczony jest dla mieszkańców powiatu gostyńskiego, kół gospodyń wiejskich oraz restauracji. Mogą wziąć w nim udział wszyscy, którzy najpóźniej do 29 czerwca 2021 roku na adres promocja@powiat.gostyn.pl prześlą swój autorski przepis kulinarny na przystawkę, danie główne lub deser wraz ze zdjęciem dania. Mail musi także zawierać zdjęcie przepisu, a także podstawowe dane autora (imię, nazwisko, miejscowość, numer telefonu). Ważne, by danie było możliwe do przygotowania w warunkach domowych. Dodatkowo musi zawierać przynajmniej jeden produkt, który otrzymał tytuł „Dobre Smaki Powiatu”. Ich lista dostępna jest na stronie www.powiat.gostyn.pl.

Głosowanie na najlepszy przepis kulinarny ruszy na łamach „Życia Gostynia” od 6 lipca. W kolejnych pięciu numerach tygodnika publikowane będą przepisy oraz kupon konkursowy. To czytelnicy wybiorą najlepsze ich zdaniem przepisy. Te, które otrzymają najwięcej głosów nagrodzone zostaną tytułem: Przepis na miarę Dobrych Smaków Powiatu. Ich autorzy otrzymają nagrody o wartości 500, 300 i 200 złotych na zakup sprzętu AGD. Finał konkursu zaplanowano podczas dożynek powiatowych: „Dobre Smaki Powiatu”, które tradycyjnie 15 sierpnia odbędą się na Świętej Górze koło Gostynia.

Dodatkowo wśród wszystkich głosujących wybierzemy nowych właścicieli sprzętu AGD. Organizatorem akcji jest powiat gostyński, a partnerem medialnym wydarzenia redakcja: „Życia Gostynia”.