Aktualności

Fakty powiatowe facebook Youtube
Poniedziałek, 02 września 2019 roku

Muzycznie zakończyliśmy lato


Powiatowe Zakończenie Lata. Piaski 2019 za nami. Zgromadzona publiczność bawiła się przy muzyce zespołów „Spontan” i „Shantel”. Prawdziwym hitem był występ gwiazdy wieczoru. „Elektryczne Gitary” zgromadziły publiczność w różnym wieku. Wszyscy wraz z kapelą nucili takie hity, jak: „Już tylko Killer”, „Co powie ryba” czy „To już jest koniec”.

Już po raz trzeci gmina Piaski i powiat gostyński wraz ze Stowarzyszeniem „Oliwskie Słoneczko” zaprosili na „Powiatowe zakończenie lata – Piaski 2019”. Wydarzenie miało miejsce w ostatni weekend sierpnia (31 sierpnia)  na placu przy Szkole Podstawowej w Piaskach.

Wspólne świętowanie zakończenia lata rozpoczęło się o godz.16.00. Wówczas ruszyła strefa zabaw dla dzieci. Pojawiły się w niej postaci z bajek i filmów m.in. „Gwiezdnych wojen”, „Madagaskar”, „Toy Story”, „Śnieżka”, „Kopciuszek” czy „Kapitan Hook”. Dostępna byłateż strefa gastronomiczna.

Scenę opanował na początek Norbi Body Revolution– fitness dla dzieci i dorosłych. Fani „Gwiezdnych Wojen” mogli natomiast podczas specjalnego pokazu poznać tajniki walki swoich bohaterów. Blok muzyczny rozpoczął się od występu zespołu „Spontan” –  bandu składającego się z trzech wokalistów, który od 2015 roku podbija scenę muzyki disco polo. Następnie na scenie zagrały„Elektryczne Gitary”. Piosenki zespołu z charyzmatycznym Kubą Sienkiewiczem na czele takie jak „Killer”, „To już jest koniec” czy „Włosy” zna i nuci niemal każdy Polak.

Na finał zaplanowano koncert grupy „Shantel” grającej muzykę z gatunku disco-dance. W czasie powiatowego zakończenia lata prowadzona była również zbiórka publiczna. Środki na leczenie Dawidka chorego na klątwę Ondyny zbierał komitet „Tęczowa Armia”.


Opracowanie: Starostwo Powiatowe w Gostyniu


Strona powiat.gostyn.pl
korzysta z plików cookies