Środa, 18 lipca 2018 roku

Najlepsi maturzyści nagrodzeni

W  Starostwie Powiatowym odbyło się spotkanie, na którym nagrodzono najlepszych maturzystów bieżącego roku szkolnego. Absolwenci szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu zostali wybrani przez dyrektorów szkół na podstawie najlepszego wyniku z egzaminu maturalnego.

Starosta Robert Marcinkowski pogratulował  maturzystom i życzył niesłabnącej radości z uczenia się, zapału, ciekawości świata, potrzeby przeżywania i doświadczania nowego,  a także dalszych edukacyjnych sukcesów na wymarzonych uczelniach, do których kluczem są wysokie wyniki maturalne.

Starosta pogratulował również rodzicom wysokich osiągnięć edukacyjnych ich dzieci i życzył wsparcia na kolejnych etapach kształcenia oraz podziękował dyrektorom szkół za pracę całej kadry i stworzenie odpowiednich warunków do kształcenia.

Uczniowie otrzymali listy gratulacyjne oraz bony o wartości 200 złotych do realizacji w jednej z gostyńskich księgarni.

Wyróżnionych zostało 12 maturzystów ze szkół ponadgimnazjalnych podległych Starostwu Powiatowemu w Gostyniu.

Wśród nich znaleźli się:

ZSO Gostyń