Czwartek, 21 lutego 2019 roku

Nowe zasady opłacania składek ZUS

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na spotkanie informacyjne z przedstawicielami ZUS, które odbędzie się 21 lutego (czwartek) 10.00-12.00 w siedzibie SWPPG ul. 1 Maja 13/3, Gostyń. Tematem spotkania będą „Nowe zasady opłacania składek ZUS (Ulga na Start, Preferencyjny ZUS, Mały ZUS, składki ZUS)”. Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców, przedstawicieli biur rachunkowych, osób pracujących w działach kadrowych, a także innych osób zainteresowanych tematyką ubezpieczeń społecznych.

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa uprzejmie prosimy o zarejestrowanie się za pomocą formularza dostępnego pod adresem www: https://spotkaniezus2.evenea.pl/

Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego