Aktualności

Fakty powiatowe facebook Youtube
Piątek, 25 listopada 2022 roku

O strategii w content marketingu – Webinar szkoleniowy 08.12.2022 r.


Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na bezpłatne szkolenie Firm Jutra – intensywnego programu szkoleniowo-rozwojowego organizowanego we współpracy @Google, @PFR i @Operator Chmury Krajowej, w trakcie którego dowiesz się  czym jest „content marketing”.

Webinar odbędzie się  08.12.2022 w godz. 11.00 – 12.30

W trakcie szkolenia dowiesz się jak rozwinąć biznes dzięki wartościowym treściom.

  • jak zaplanować strategię content marketingową,
  • jak wybrać grupę docelową,
  • jak dopasować kanały komunikacji w zależności od wybranej grupy docelowej,
  • jak analizować skuteczność działań content marketingowych.

 

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie dla przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć sprzedaż produktów lub usług przez internet, dzięki któremu dowiesz się, w jaki sposób przygotować swój biznes i o co zadbać aby zwiększyć szansę na dotarcie do większej ilości potencjalnych klientów.

Co zyskujesz?

W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą rozwinąć biznes za pośrednictwem internetu. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Kapusta - doradca Google w programie Firmy Jutra. Z marketingiem internetowym związana od 2012 r. Zajmuje się opracowaniem strategii działań promocyjnych w internecie oraz analizą ich efektów. Doświadczenie zdobywała w agencji interaktywnej, a następnie jako freelancer współpracowała z markami z tak różnych branż jak beauty, nieruchomości czy przemysł. Głęboko wierzy, że analityka i odpowiednie dobrane kanały komunikacji to więcej niż połowa sukcesu.

Zapisz się!

https://forms.gle/PU9gfUrviRyBNkLPA


Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego 

Strona powiat.gostyn.pl
korzysta z plików cookies