Środa, 30 stycznia 2019 roku

OCZKO Artystyczno-kulturalne wydarzenia w Gminie Borek Wlkp. oczkiem w głowie

Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Borku Wlkp. serdecznie zaprasza do zapoznania się z wydarzeniami, które będą odbywały się w ramach projektu OCZKO Artystyczno-kulturalne wydarzenia w Gminie Borek Wlkp.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Borku Wlkp. serdecznie zaprasza do zapoznania się z wydarzeniami, które będą odbywały się w ramach projektu OCZKO Artystyczno-kulturalne wydarzenia w Gminie Borek Wlkp. oczkiem w głowie. W programie między innymi 14 lutego „Miłość to chemia” podczas tego spotkania Laboratorium Nauki i Zabawy Supeł zaprosi do wspólnej zabawy i zainspiruje nauką wykorzystując widowiskowe eksperymenty fizyczne i chemiczne. Natomiast 1 marca porcję szczerego śmiechu zapewni Państwu spektakl kabaretowy ”OLD SPICE GIRLS”, czyli Babski Kabaret. To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, ale zapewne panowie również nie będą się nudzić. Więcej informacji na plakacie.

Opracowanie: MOK Borek Wlkp.