Aktualności

Fakty powiatowe facebook Youtube
Piątek, 12 sierpnia 2022 roku

Pierwsza w 100% Polska kompozytowa proteza stopy


W ramach Programu „Aktywny Samorząd” (Moduł I - Obszar C – likwidacja barier w poruszaniu się) można skorzystać z pomocy w zakupie protezy kończyny, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne, tj. protezy co najmniej na III poziomie jakości (adresowana do osób ze stopniem niepełnosprawności w wieku produkcyjnym 18 – 60/65 lat). Termin składania wniosków w PCPR – do 31 sierpnia br.

Z kilku ofert na rynku wyróżnia się proteza podudzia i stopy oferowana przez firmę założoną przez Gostyniaka: ENforce Medical Technologies.

To pierwsza w całości polska proteza stopy wykonana z włókna węglowego. Do jej produkcji wykorzystano polskie pomysły, polskie materiały najwyższe klasy i dodano wyjątkowy pakiet opieki. A całość w najniższej cenie na rynku.

Proteza w pakiecie rekomendowanym (są jeszcze inne warianty) może być w całości lub prawie w całości sfinansowana ze wsparcia PCPR w ramach programu „Aktywny Samorząd”.

Producent zapewnia w niespotykanym na polskim rynku pakiecie: 3 lata gwarancji na stopę protezową i lej; 3 coroczne badania chodu i maksymalnie aż 6 wymian leja!

Szczegóły na stronie: enforcemed.pl lub pod nr tel.: 61 1110069


Opracowanie: PCPR w Gostyniu 

Strona powiat.gostyn.pl
korzysta z plików cookies