Piątek, 07 czerwca 2019 roku

Podsumowanie kampanii „Drugie życie”

28 maja 2019 r. uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu wraz z opiekunem, panem Mateuszem Matysiakiem, uczestniczyli w podsumowaniu kampanii społecznej "Drugie życie", które odbyło się w Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu.

Organizatorzy podziękowali za współpracę wszystkim biorącym udział w projekcie oraz pogratulowali im zaangażowania i kreatywności w przeprowadzeniu kampanii informacyjnej. Młodzież w trakcie spotkania mogła wysłuchać okolicznościowych wystąpień, zapoznać się z projektami stworzonymi przez swoich kolegów i koleżanki z innych szkół, jak również spotkać osoby od lat zaangażowane w tworzenie kampanii "Drugie życie".

Opracowanie: Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu