Poniedziałek, 16 sierpnia 2021 roku

Powszechny punkt szczepień w nowej lokalizacji

Od 16 sierpnia 2021 roku powszechny punkt szczepień mieszczący się dotychczas w hali Liceum Ogólnokształcącego zmienia lokalizację. Osoby, które będą chciały się zaszczepić, będą mogły to zrobić w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Gostyniu. Osoby, które pierwszą dawkę przyjęły w liceum, drugą otrzymają w szpitalu.

Powszechny punkt szczepień w hali Liceum Ogólnokształcącego w Gostyniu ruszył pod koniec marca 2021 roku. Zorganizowany został we współpracy Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Gostyniu oraz Starostwa Powiatowego w Gostyniu. W czasie swojej działalności podano w nim ponad 23 000 dawek szczepionek.

16 sierpnia 2021 roku punkt zmienia lokalizację. Od teraz osoby chętne mogą skorzystać ze szczepienia w nowym miejscu: w szpitalu w Gostyniu (Pl. Karola Marcinkowskiego 8/9, Gostyń)

Termin szczepienia można umawiać jak dotychczas: za pomocą portalu pacjent.gov.pl, ogólnopolskiej infolinii: 989. Nadal można też skorzystać z telefonów dedykowanych punktowi:

667 487 782

667 488 176

Rejestracja możliwa jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00.

Opracowanie: SPZOZ w Gostyniu