Środa, 20 października 2021 roku

Praca w Starostwie Powiatowym w Gostyniu

Starostwo Powiatowe w Gostyniu poszukuje kandydata na stanowisko urzędnicze ds. architektury i budownictwa w Wydziale Architektury i Budownictwa. Przyszły urzędnik powinien legitymować się wykształceniem co najmniej średnim budowlanym, rocznym stażem pracy w administracji publicznej lub jednostkach branży budowlanej oraz umiejętnością posługiwania się komputerem. Nabór trwa do  3 listopada 2021 r.

Od przyszłego urzędnika wymaga się obywatelstwa polskiego, nieposzlakowanej opinii oraz zdolności do czynności prawnych. Kandydat musi posiadać wykształcenie minimum średnie budowalne, roczny staż pracy w administracji publicznej lub w jednostkach branży budowlanej (na stanowiskach związanych z uczestnic­twem w procesie budowlanym) oraz umiejętność obsługi komputera (programem WORD.

Dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa, architektu­ry, prawa lub planowania przestrzennego, posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania lub kierowania robotami budowlanymi oraz prawo jazdy kat. B.

Ofertę wraz z załączonymi dokumentami należy przesłać pocztą lub złożyć w siedzibie Starostwa (ul. Wrocławska 256, 63-800 Gostyń, biuro nr 20)
w nieprzekraczalnym terminie do dnia 3 listopada 2021 r. (decyduje data wpływu) lub wrzucić do skrzynki znajdującej się przed drzwiami wejściowymi do budynku urzędu.

Koperty powinny posiadać dopisek: ,,Oferta na stanowisko ds. architektury i budownictwa w Wydziale Architektury i Budownictwa”

Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie urzędu oraz z Biuletynie Informacji Publicznej (tutaj).