Czwartek, 26 września 2019 roku

Przystanek Hollywood w Borku Wlkp.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Borku Wlkp. zaprasza na „Przystanek Hollywood” – widowisko z największymi przebojami muzyki filmowej, które odbędzie się 26.09.2019 r. (czwartek) o godzinie 18.00 w sali M-GOK w Borku Wlkp. Podczas wydarzenia można będzie usłyszeć muzykę z takich hitów, jak: „Grease”, „Vabank”, „Bodyguard”, „Desperado”, „Dirty Dancing” czy „Mission: Impossible”.

Bilety w cenie 25 zł. do nabycia w siedzibie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Borku Wlkp. (ul. Powstańców Wlkp. 4). Wszelkie informacje pod numerem: 065 5716534 lub na stronie internetowej http://mgok.borekwlkp.pl/.

Opracowanie: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Borku Wlkp.