Czwartek, 08 listopada 2018 roku

Rada Rady Powiatu V kadencji obradowała po raz ostatni

W ostatnim czteroleciu radni Rady Powiatu Gostyńskiego obradowali na 44 sesjach, podjęli łącznie 372 uchwały 3 apele i 3 stanowiska. 18 października odbyła się ostatnia sesja mijającej kadencji

W ostatnim czteroleciu radni Rady Powiatu Gostyńskiego obradowali na 44 sesjach, podjęli łącznie  372 uchwały 3 apele i 3 stanowiska. 18 października odbyła się ostatnia sesja mijającej kadencji.  – Wszystkim serdecznie dziękuję za pracę i współpracę ze mną jako przewodniczącym Rady Powiatu Gostyńskiego – mówił Alfred Siama.

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu jej przewodniczący Alfred Siama podziękował za 4-letnią współpracę radnym, Zarządowi Powiatu Gostyńskiego oraz wszystkim pracownikom starostwa, dyrektorom, komendantom i innym przedstawicielom jednostek powiatowych, a także tym wszystkim osobom, które uczestniczyły, w różnym charakterze, w sesjach rady powiatu. – Dzięki wspólnemu wysiłkowi i wyzwolonej poprzez współdziałanie synergii ten 4-letni okres był bardzo owocny dla powiatu gostyńskiego, zarówno pod względem inwestycyjnym, jak i na niwie ważnych działań społecznych. Nie zmarnowaliśmy tego czasu, wykonując kawał dobrej roboty dla naszej Małej Ojczyzny – mówił.