Aktualności

Fakty powiatowe facebook Youtube
Piątek, 22 marca 2019 roku

Rusza budowa obwodnicy!


Budowa drogi łączącej obwodnicę drogi wojewódzkiej nr 434 ze skrzyżowaniem ulic nad Kanią i Europejską.

Informujemy, że Strabagsp. z o. o. jako generalny wykonawca inwestycji: Budowa drogi łączącej obwodnicę drogi wojewódzkiej nr 434 ze skrzyżowaniem ulic Nad Kanią i Europejską, realizowanej dla zamawiającego: Województwa Wielkopolskiego, reprezentowanego przez Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu – 1 kwietnia 2019 roku rozpocznie prace budowalne na ww. projekcie

Podczas prowadzonych prac, w rejonie skrzyżowania z ul. Nad Kanią i ul. Europejską w Gostyniu oraz w miejscu przecięcia nowo budowanej drogi z drogą gminną nr 740563P Głogówko – Bogusławki i drogi powiatowej nr 4954P w okolicy miejscowości Drzęczewo Drugie – zostaną wprowadzone lokalne ograniczenia prędkości.

O planowanych utrudnieniach w ruchu, wynikających z harmonogramu prowadzonych prac będziemy informować na bieżąco.

Jednocześnie informujemy, że na długości odcinka zostaną wybudowane trzy skanalizowane skrzyżowania. W celu zapewnienia ciągu komunikacyjnego oraz bezpieczeństwa ruchu wykonany zostanie ciąg pieszo-rowerowy. Początek drogi znajduje się w miejscu połączenia z planowaną obwodnicą drogi wojewódzkiej nr 434 (m. Drzęczewo Drugie), koniec przy skrzyżowaniu ulic Nad Kanią i Europejską (m. Gostyń).

 

Adres Biura Budowy:

Grabonóg 70; 63-820 Gostyń


Opracowanie: STRABAG Sp. z o.o.


 

Strona powiat.gostyn.pl
korzysta z plików cookies