Wtorek, 05 marca 2019 roku

Samorządowcy zmierzą się na hali

Samorządowcy, pracownicy urzędów miejskich, starostwa, jednostek organizacyjnych, szkół i innych instytucji już w najbliższą niedzielę zmierzą się w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Samorządowców

Samorządowcy, pracownicy urzędów miejskich, starostwa, jednostek organizacyjnych, szkół i innych instytucji  już w najbliższą niedzielę zmierzą się w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Samorządowców. Początek zmagań o godz. 14.00 w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu.

Coroczną tradycją stały się już turnieje, w których swoje drużyny wystawiają samorządy. W tym roku jego organizatorem jest powiat gostyński – ubiegłoroczny zwycięzca. Oprócz reprezentacji powiatu, na parkiet wybiegną również zespoły z: gminy Gostyń, Piaski, Borek, Pępowo, Krobia i  Poniec.

W skład reprezentacji wchodzą urzędnicy, samorządowcy, pracownicy gminnych i powiatowych instytucji, a także nauczyciele i policjanci. Wydarzenie ma charakter otwarty. Początek turnieju zaplanowano na najbliższą niedzielę 10 marca na godzinę 14.00.