Czwartek, 21 lutego 2019 roku

Siatkarze z Grabonogu poszli w ślady swoich koleżanek

W dniu 18 lutego br. w Nietążkowie odbyły się Finały Mistrzostw Wielkopolski LZS do Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców, do którego przystąpiło 8 zespołów.

Reprezentanci ULKS z Zespołu Szkół Rolniczych w Grabonogu reprezentujący powiat gostyński pod opieką mgr Zbigniewa Klimańskiego w składzie: Musielak Adam, Walczak Mikołaj, Szwarc Adrian, Szpak Kacper, Rosiński Szymon, Szymański Filip, Sobkowiak Mikołaj, Masztalerz Mateusz oraz Półtoraczyk Tobiasz, powtórzyli sukces swoich koleżanek i również stanęli na podium. W 2018 przedstawiciele z ZSR w Grabonogu zajęli czwarte miejsce, w tym roku udało się wskoczyć wyżej i zdobyli brązowy medal Mistrzostw Wielkopolski LZS, czego serdecznie gratulujemy.

Opracowanie: ZSR w Grabonogu