Wtorek, 14 sierpnia 2018 roku

Sport to też zabawa – zabawa integracyjna

„Sport to zabawa”  - pod takim hasłem odbyła się w Domu Pomocy Społecznej w Chumiętkach impreza integracyjna.

W spotkaniu brały udział zaproszone placówki: DPS Rogowo, DPS Osiek, DPS Leszno, DPS Pakówka oraz WTZ Piaski.

Na wstępie przygotowywano zupę kalafiorową z produktów przywiezionych przez każdy zespół. Uczestnicy musieli poobierać i pokroić warzywa, a terapeuci gotowali zupę. Była też kawa, ciasto i domowy kompot ze śliwek.

Oprócz rarytasów dla ciała były zabawy, quizy takie jak poszukiwanie skarbu, kalambury, tance integracyjne, magiczne pudełko. Wspólne zabawy były okazją do zawiązywania przyjaźni, spotkanie dało wiele radości. Wszyscy uczestnicy otrzymali ręcznie robione medale, gdyż każdy, kto dobrze się bawił zdobył I miejsce.

Opracowanie: DPS w Chumiętkach