Wtorek, 23 października 2018 roku

Spotkanie informacyjne z przedstawicielami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Gostyniu

Zapraszamy na spotkanie informacyjne z przedstawicielami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Gostyniu, które odbędzie się 23 października (wtorek) w Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego w godzinach od 10.00 do 12.00.

Tematami spotkania będą: „E - Zwolnienia Lekarskie, na co trzeba zwrócić uwagę przed 1 grudnia br.” oraz Konstytucja Biznesu, zmiany w zakresie ubezpieczenia społecznego i ubezpieczenia zdrowotnego dla rozpoczynających lub prowadzących działalność gospodarczą”.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie udziału poprzez rejestrację on-line: https://spotkaniezus.evenea.pl/ do dnia 22.10.2018r. do godz. 15.30. Liczba miejsc na spotkaniu ograniczona.

Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego