Aktualności

Fakty powiatowe facebook Youtube
Poniedziałek, 14 maja 2018 roku

Spotkanie pn. „Porozmawiajmy o biznesie”

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na bezpłatne spotkanie pn. „Porozmawiajmy o biznesie”. Spotkanie odbędzie się 24 maja 2018 r. o godz. 16.00 w sali szkoleniowej SWPPG (ul. 1-ego Maja 13/3).


Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na bezpłatne spotkanie pn. „Porozmawiajmy o biznesie”. Spotkanie odbędzie się 24 maja 2018 r. o  godz. 16.00 w sali szkoleniowej SWPPG (ul. 1-ego Maja 13/3).

Gościem kolejnego już spotkania będzie Pani Anna Banaszkiewicz – praktyk budowania zespołów w network marketingu.

Na spotkanie zapraszamy szczególnie osoby, które: chcą założyć własną firmę, ale brakuje im pomysłu oraz kapitału na start; młode osoby szukające dla siebie miejsca na rynku, długoletnich pracowników etatowych chcących zmiany; osoby zainteresowane karierą w branży DS/MLM; mamy szukające na siebie pomysłu; prowadzących swoje firmy chcących dowiedzieć się jak zbudować dobre relacje w zespole.

Więcej informacji pod adresem :

http://www.gospodarka.gostyn.pl/swppg_nowa/aktualnoci/482-porozmawiajmy-o-biznesie.html 

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie udziału drogą mailową lub telefoniczną pod nr telefonu 65 572 07 54 lub 537 007 087 do dn. 22.05.2018 r. do godziny 15.30. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego – na adres: gospodarka@gostyn.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.


Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego

Strona powiat.gostyn.pl
korzysta z plików cookies