Wtorek, 26 lutego 2019 roku

Spotkanie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Gostyniu

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza: piekarzy, ciastkarzy, producentów wędlin oraz produktów garmażeryjnych, producentów przetworów owocowo-warzywnych oraz rolników prowadzących rolniczy handel detaliczny produktami roślinnymi na spotkanie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Gostyniu. Spotkanie odbędzie się 26 lutego o godz. 10.00 w siedzibie SWPPG (ul. 1 Maja 13/3, 63-800 Gostyń). Na spotkaniu zostaną poruszone następujące tematy:

- jak bezpiecznie i zgodnie z przepisami stosować dodatki do żywności w przetwórstwie?
- jakie obowiązki trzeba spełnić aby prowadzić tzw. Rolniczy Handel Detaliczny, jeśli produkujesz produkty roślinne?

Podczas spotkania będzie można uzyskać również odpowiedzi na swoje pytania dotyczące przepisów sanitarno-epidemiologicznych.

Wstęp na spotkanie jest wolny, wymaga jednak wcześniejszej rejestracji poprzez formularz: https://sanepid.evenea.pl/

Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego