Poniedziałek, 11 marca 2019 roku

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na warsztaty praktyczne „Mapy marzeń”. Wydarzenie odbędzie się 21 marca (czwartek) o godzinie 17.00 w siedzibie stowarzyszenia przy ul. 1 Maja 13/3 w Gostyniu.

Mapa marzeń to wizualne przedstawienie celów i marzeń.Pomaga w uporządkowaniu myśli oraz skoncentrowaniu się na działaniu w wybranym wcześniej kierunku. W czasie warsztatów organizatorzy mają na celu stworzenie przestrzeni na zdystansowanie się od zgiełku codzienności i uwolnienie kreatywności. W luźnej atmosferze porozmawiają z  uczestnikami o ich marzeniach i wykonajątzw. mapy marzeń w formie kolorowych kolaży.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy zarejestrować się za pomocą formularza dostępnego na stronie: http://bit.ly/rozwojnaokraglo3 lub pod numerem telefonu 537 007 087.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego