Czwartek, 05 marca 2020 roku

SWPPG zaprasza na spotkanie informacyjne: Baza Danych Odpadowych

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na spotkanie informacyjne: Baza danych odpadowych, które odbędzie się 11 marca 2020 r. o godzinie 10:00 w SWPPG ul. 1 Maja 13/3. W programie będą omawiane: podstawa prawna Bazy Danych Odpadowych, kto podlega a kto jest zwolniony z obowiązku wpisu do BDO, jak poruszać się po systemie, jakie trudności można napotkać w trakcie użytkowania systemu, najczęstsze błędy popełniane przez użytkowników, wprowadzenie do generowania, potwierdzania i korygowania kart KPO i KPOK oraz tworzenie katalogu ewidencji odpadów.

Spotkanie poprowadzą: BDO z punktu widzenia prawa: Przemysław Pawlicki – radca prawny, właściciel Kancelarii Radcy Prawnego mieszczącej się przy ulicy Helsztyńskiego 3 w Gostyniu oraz BDO z punktu widzenia praktyka: Paulina Karkosz – koordynator transportu, jak również praktyk i pracownik na co dzień mający styczność z systemem BDO w firmie EKO-ROL P.T.S Ratajczak Sp.C. z siedzibą w Krajewicach

Spotkanie zakończy wspólna dyskusja i zbadanie potrzeb uczestników spotkania co do ewentualnego szkolenia.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymaga jednak wcześniejszej rejestracji. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz internetowy: https://gospodarka.gostyn.pl/Baza_Danych_Odpadowych_-__spotkanie_informacyjne.hyml oraz pod numerem telefonu: 537 007 087 do 10 marca.

Lista miejsc ograniczona.

Opracowanie: SWPPG w Gostyniu