Czwartek, 05 marca 2020 roku

SWPPG zaprasza na szkolenie podatkowe

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza księgowych, pracowników biur rachunkowych oraz wszystkie osoby zainteresowane na szkolenie: Splitpayment a koszty, ulga na złe długi podatku dochodowym, podatkowe zamknięcie roku, które odbędzie się 9 marca 2020 r. o godzinie 9:00 – 14:00 w siedzibie SWPPG, ul. 1 Maja 13/3.

Szkolenie poprowadzi Paweł Małecki – praktyk prawa podatkowego, wykładowca z wieloletnim doświadczeniem jako nauczyciel akademicki, autor książek i publikacji dotyczących prawa podatkowego (w tym komentarza do ustawy o podatku VAT, komentarza do ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, komentarza do ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych) Prowadzi wykłady z zakresu prawa podatkowego na szkoleniach doradców z Izby Doradców Podatkowych, w Stowarzyszeniu Księgowych a także na zalecenie innych firm. Od kilku lat jest doradcą Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w zakresie podatku VAT i podatków dochodowych.

Szczegółowy program szkolenia jest dostępny do pobrania na stronie: https://gospodarka.gostyn.pl/files/40170/Program_szkolenia_9.03.2020.pdf

Koszt szkolenia wynosi 280 zł/osoba. Cena obejmuje: wartość merytoryczną szkolenia (szkolenie 5 h), certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu, konsultacje z wykładowcą w trakcie szkolenia, catering.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz dostępny pod adresem: http://gospodarka.gostyn.pl/Splitpayment_ulga_za_zle_długi_podatkowe_zamknięcie_roku_-_szkolenie.html lub telefonicznie: 537 007 087.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są do 6 marca 2020r.

Na pytania odpowiadamy telefonicznie 537 007 087 lub mailowo kontakt@gospodarka.gostyn.pl

Opracowanie: SWPPG w Gostyniu