Kalendarz imprez

Fakty powiatowe facebook Youtube
Czwartek, 05 marca 2020 roku

SWPPG zaprasza na szkolenie podatkowe

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza księgowych, pracowników biur rachunkowych oraz wszystkie osoby zainteresowane na szkolenie: Splitpayment a koszty, ulga na złe długi podatku dochodowym, podatkowe zamknięcie roku,


Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza księgowych, pracowników biur rachunkowych oraz wszystkie osoby zainteresowane na szkolenie: Splitpayment a koszty, ulga na złe długi podatku dochodowym, podatkowe zamknięcie roku, które odbędzie się 9 marca 2020 r. o godzinie 9:00 – 14:00 w siedzibie SWPPG, ul. 1 Maja 13/3.

Szkolenie poprowadzi Paweł Małecki – praktyk prawa podatkowego, wykładowca z wieloletnim doświadczeniem jako nauczyciel akademicki, autor książek i publikacji dotyczących prawa podatkowego (w tym komentarza do ustawy o podatku VAT, komentarza do ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, komentarza do ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych) Prowadzi wykłady z zakresu prawa podatkowego na szkoleniach doradców z Izby Doradców Podatkowych, w Stowarzyszeniu Księgowych a także na zalecenie innych firm. Od kilku lat jest doradcą Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w zakresie podatku VAT i podatków dochodowych.

Szczegółowy program szkolenia jest dostępny do pobrania na stronie: https://gospodarka.gostyn.pl/files/40170/Program_szkolenia_9.03.2020.pdf

Koszt szkolenia wynosi 280 zł/osoba. Cena obejmuje: wartość merytoryczną szkolenia (szkolenie 5 h), certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu, konsultacje z wykładowcą w trakcie szkolenia, catering.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz dostępny pod adresem: http://gospodarka.gostyn.pl/Splitpayment_ulga_za_zle_długi_podatkowe_zamknięcie_roku_-_szkolenie.html lub telefonicznie: 537 007 087.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są do 6 marca 2020r.

Na pytania odpowiadamy telefonicznie 537 007 087 lub mailowo kontakt@gospodarka.gostyn.pl


Opracowanie: SWPPG w Gostyniu


Strona powiat.gostyn.pl
korzysta z plików cookies