Aktualności

Fakty powiatowe facebook Youtube
Środa, 12 września 2018 roku

Szkolenie „Co, za ile i jak? Aspekty sprzedaży w małej firmie”


Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na szkolenie „Co, za ile i jak? Aspekty sprzedaży w małej firmie”, które odbędzie się w dniu 25 września 2018 roku (wtorek) w godzinach 9.00-15.00 w Sali SWPPG, Gostyń, ul. 1 Maja 13/3.

Na wydarzenie zapraszamy młodych przedsiębiorców oraz prowadzących małe firmy i freelancerów. Do sukcesu w biznesie prowadzi, nie tylko profesjonalne wykonywanie swoich produktów lub usług, odpowiednia promocja i reklama, ale także kontakt z klientem i sprzedaż. Właśnie sprzedażą zajmiemy się na kolejnym szkoleniu z cyklu Centrum Wspierania Biznesu.  

Szkolenie przeprowadzi Anna Milcarek - psycholog, trener, na co dzień zajmuje się sprzedażą dla jednego z wiodących wydawnictw edukacyjnych, rozwijaniem siebie i innych w organizacji Toastmasters International (w obszarze wystąpień publicznych i przywództwa) oraz odkrywaniem Analizy Transakcyjnej, jednego z nurtów w psychologii. Absolwentka UAM (psychologia), aktualnie na III roku Szkoły Psychoterapii w nurcie Analizy Transakcyjnej w Centrum AT w Poznaniu, ukończyła studium trenerskie w Pracowni Spotkanie w Poznaniu i liczne szkolenia i kursy z zakresu komunikacji, wystąpień publicznych, sprzedaży. 

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie udziału drogą telefoniczną pod nr telefonu 65 572 07 54 lub 537 007 087 do dn. 24.09.2018 do godziny 13.30. Zgłoszenie można również potwierdzić drogą internetową rejestrując się na stronie: https://sprzedazcwb.evenea.pl/ Wydarzenie jest darmowe. Ilość miejsc ograniczona.


Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego


Strona powiat.gostyn.pl
korzysta z plików cookies