Kalendarz imprez

Fakty powiatowe facebook Youtube
Piątek, 08 czerwca 2018 roku

Szkolenie „Skuteczne Techniki Sprzedaży”

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na intensywne, dwudniowe szkolenie „Skuteczne Techniki Sprzedaży”,


Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na  intensywne, dwudniowe szkolenie „Skuteczne Techniki Sprzedaży”, które odbędzie się w dniach 7-8 czerwca 2018 r. w godzinach 9.00-16.00 w sali szkoleniowej SWPPG (ul. 1-ego Maja 13/3).

Szkolenie skierowane jest do pracowników działów sprzedaży, osób odpowiedzialnych za obsługę klienta, a także właścicieli jednoosobowych firm, którzy chcieliby zwiększyć dochody w swojej firmie. Po szkoleniu uczestnicy wyjdą z praktycznymi umiejętnościami z zakresu sprzedaży. W czasie wydarzenia będziemy odpowiadać na pytania jak skutecznie pozyskiwać klientów, jak zbudować z nimi trwałą relację, co zrobić aby klienci chętnie płacili za nasze produkty/usługi i żeby przyprowadzali ze sobą kolejnych klientów. Szkolenie będzie prowadzone w formie wykładów a także intensywnych WARSZTATÓW I TRENINGU. Koszt udziału w szkoleniu to 439 zł brutto / osoba.

Trenerem jest Artur Roger – profesjonalny trener biznesu, właściciel firmy szkoleniowej „Kuźnia Ekspertów”, członek zarządu Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu, uczestnik 13 zjazdów warsztatowych PTTB oraz Letniej Szkoły Trenerów  Biznesu pod Żaglami. Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu oraz Szkoły Coachingu „Moderatora”. Osobiście przeprowadził ponad 4000h usług szkoleniowych i doradczych w tym dla branży handlowej. Specjalizacja: marketing, techniki sprzedaży.

Więcej informacji oraz program dostępne są pod adresem: http://gospodarka.gostyn.pl/swppg_nowa/aktualnoci/483-zosta-mistrzem-sprzeday.html

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie udziału drogą telefoniczną pod nr telefonu 65 572 07 54 lub 537 007 087 do dn. 5.06.2018 do godziny 15.30. Zgłoszenie można również potwierdzić drogą mailową - na adres: gospodarka@gostyn.pl. W tym celu należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny w załączniku. Liczba miejsc jest ograniczona.


Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego

Formularz zgłoszeniowy

POBIERZ

Strona powiat.gostyn.pl
korzysta z plików cookies