Niedziela, 26 stycznia 2020 roku

"To wszystko co dla Ciebie mam” – zaproszenie na koncert noworoczny

26 stycznia 2020r. w Sali M-GOK w Borku Wlkp. o godzinie 16:00 zapraszamy na Koncert Noworoczny pt. „To wszystko co dla Ciebie mam” . Udział w nim wezmą „MARGO” – Szkoła Tańca Towarzyskiego z Leszna, „DUET” – Barbara Mądra – altówka. Małgorzata Waszyńska – pianino, „SIMPLY HARMONY” – Zespół Wokalny z Leszna, „TRIO” – Zespół Wokalny z Borku Wlkp. „FANTASTYCZNE ŚPIEWANIE” & „BEZ NAZWY” & „CHÓR ZSP” Z Borku Wlkp. pod dyrekcją Lidii Wytykowskiej. Koncert będzie prowadzić Justyna Chojnacka. Odbiór bezpłatnych wejściówek w M-GOK. Liczba miejsc ograniczona!

Opracowanie: M-GOK w Borku Wlkp.