Niedziela, 07 kwietnia 2019 roku

Turniej Warcabowy o Puchar Starosty Gostyńskiego

Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa w Pogorzeli i Zespół Szkół Rolniczych im. Józefa Wybickiego w Grabonogu zapraszają na Turniej Warcabowy o Puchar Starosty Gostyńskiego w warcabach 64 polowych.

Zawody odbędą się 7 kwietnia 2019 r. o godzinie 10.00 w Zespole Szkół Rolniczych w Grabonogu. Zapisów można dokonać w dniu turnieju (9.30-10.00).

Zmagania wyłonią czteroosobową drużynę, która będzie reprezentować powiat gostyński na Finale Wojewódzkim. Organizatorzy mają także nadzieję przyczynić się do wzrostu popularności gry w warcaby.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Opracowanie: MŚŚ w Pogorzeli