Wtorek, 16 czerwca 2020 roku

Uwaga! Zamknięcie drogi powiatowej w Smogorzewie

Informujemy, że od 19. 06.2020 r. do 25.06.2020 r. zostanie zamknięty dla ruchu odcienk drogi powiatowej nr 4093P Mszczyczyn (granica powiatu gostyńskiego) - Smogorzewo.

Utrudnienia związane będą z układaniem masy bitumicznej na całej szerokości jezdni.

Kierowcy zobowiązani są przestrzegać wprowadzoną tymczasową organizację ruchu na czas prowadzenia robót związanych z układaniem masy bitumicznej  całą szerokością jezdni.

Dojazd od strony Dolska do miejscowości Piaski – Smogorzewo możliwe będzie  możliwy drogą wojewódzką nr 437 Koszkowo, następnie drogą krajową nr 12 do miejscowości Piaski.

Dojazd od strony Piasków do miejscowości Mszczyczyn poprowadzony będzie drogą krajową nr 12 do miejscowości Koszkowo, następnie droga wojewódzką 437 do miejscowości Gajewo – Mszczyczyn.

Wykonawcą robót  jest Przedsiębiorstwo Drogowe DROGBUD - Gostyń Sp. z o.o. Grabonóg 69b.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.