Poniedziałek, 25 czerwca 2018 roku

Wakacje przed nimi

To już naprawdę koniec zmagań ze szkolną rzeczywistością! No… przynajmniej przez najbliższe dwa miesiące

To już naprawdę koniec zmagań ze szkolną rzeczywistością! No… przynajmniej przez najbliższe dwa miesiące. Niesamowity blask radości widniał w oczach uczniów ZSOiZ w Krobi, kiedy odbierali świadectwa z rąk swoich wychowawców. Wyróżnieni usłyszeli zasłużone gratulacje i odebrali nagrody. Podziękowania natomiast powędrowały w stronę nauczycieli i wychowawców. Najlepsi uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 5,0, odebrali stypendia naukowe. Tego właśnie dnia młodzież pożegnała panie: Ewę Bajer i Jolantę Lis, które odeszły na zasłużoną emeryturę. Młodzież usłyszała życzenia dotyczące bezpiecznych, słonecznych i pełnych wrażeń wakacji, które powinny stać się bodźcem do owocnej pracy od września.

Droga Młodzieży! Zrealizujcie swoje plany i marzenia! Korzystajcie z gorącego słońca, chwytajcie ciepły wiatr w żagle, delektujcie się dobrą książką i pamiętajcie, że „wakacje są od tego, aby bawić się na całego”.

Opracowanie: ZSOiZ w Krobi