Poniedziałek, 18 marca 2019 roku

Warsztat z Urzędem Skarbowym na temat sporządzania sprawozdań finansowych w 2019 roku

Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych zaprasza na warsztat z Urzędem Skarbowym na temat sporządzania sprawozdań finansowych w 2019 r. Spotkanie odbędzie się 25 marca tj. (poniedziałek) w godzinach 12.00-15.00 przy ulicy Bukowskiej 27/29 w Poznaniu.

Spotkanie zostanie poświęcone zmianom jakie dotyczą już najbliższego sprawozdania finansowego i sposobu jego składania. Zaproszenie w szczególności skierowane jest do organizacji NGO, a dokładniej dla członków Zarządu oraz księgowych. Podczas warsztatupracownicy Urzędu Skarbowego opowiedzą dokładnie o obowiązkach sprawozdawczych dla NGO w 2019 r. Pokażą także krok po kroku jak składać i podpisywać sprawozdania.

Zapisów można dokonywać za pośrednictwem strony internetowej: http://wrk.org.pl/warsztat-z-urzedem-skarbowym-na-temat-sporzadzania-sprawozdan-finansowych-w-2019-r/

Opracowanie: Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych