Środa, 21 grudnia 2022 roku

Wielkopolska NGOsami stoi, a Samorząd Województwa wspiera ich działania

Serdecznie zapraszam przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkanie informacyjne, dotyczące otwartych konkursów ofert na realizację zadań w dziedzinie kultury fizycznej w roku 2023.

Spotkanie odbędzie się w środę 21 grudnia 2022 r. o godz. 17.00. w formie ONLINE za pomocą platformy ZOOM.

Podczas spotkania przybliżone zostaną najważniejsze zasady i założenia ogłoszonych konkursów, dotyczących organizacji imprez sportowych i rekreacyjnych, a także poprawy i rozwoju infrastruktury sportowej. Tematyka ta będzie istotna z punktu widzenia planowania projektów oraz konstruowania i składania ofert na zadania realizowane w 2023 roku.

Do udziału w spotkaniu zapraszam organizacje pozarządowe działające na terenie województwa wielkopolskiego w dziedzinie kultury fizycznej. W sposób szczególny zapraszam osoby, które zajmują się bezpośrednio planowaniem projektów, składaniem ofert i rozliczaniem uzyskanych dotacji.

Link do spotkania zostanie podany w dniu jego organizacji.

Do udziału w szkoleniu nie jest potrzebne wcześniejsze zgłoszenie, jednakże liczba miejsc jest ograniczona -  o udziale decyduje kolejność dołączenia do spotkania.

Jeśli macie Państwo szczególne potrzeby dotyczące szkolenia prosimy o ich zgłaszanie organizatorowi: sport@umww.pl;  tel.: 61 626 68 44; 61 626 68 45; 61 626 68 46; 61 626 68 64.

Opracowanie: Jacek Bogusławski – Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego